HAKKIMIZDA

Prones Promosyon ve İş Elbiseleri 2013 yılından bu yana promosyon ve iş tekstili sektöründe faaliyet göstermektedir. Prones Promosyon ve İş Elbiseleri Konya - İstanbul yolu üzerinde Anadolu Sanayi Sitesinde 500 m² kapalı alan ve modern bir altyapıya sahip imalathanesinde, üretimine devam etmektedir. Prones Promosyon ve İş Elbiseleri hızlı üretim ve seri sevkiyatın gerektirdiği modern makina, ekipman ve araçlara sahiptir. Kuruluşumuzdan bugüne değin geniş bir sektörel yelpazede çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Deneyimlerimizin sonucunda ürün seçiminde çok titiz davranmakta ve müşterilerimize en iyiyi en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Prones Promosyon ve İş Elbiseleri sektörünün önde gelen firmaları ile A kategorisinde işbirliği yapmaktadır. İlkemiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Prones Promosyon ve İş Elbiseleri kalite politikası "önce müşterim" olarak belirlenmiştir. Müşterilerle ve kendi tedarikçileri ile olan ilişkilerini "işbirliği" olarak değerlendirmektedir. Görevimiz kaliteli ürün ve hizmeti bir arada sunmak, işletmelerin bütçelerini dikkate alan etkili projeler ve seçenekler oluşturmaktır.

Gücünü çalıştığı yüzlerce değerli müşterisinden alan PRONES, sürekli kendi ile yarışmaya devam edecek ve bu sektörden kazandığını yine bu sektöre yatıracaktır. Sizlere Prones ile çalışma ayrıcalığına davet ediyor, başarılı ve hayırlı işler diliyoruz. Bize duyduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

Saygılarımızla, Prones Promosyon ve İş Elbiseleri